Září 2013Nadpřirozeno - Rozcestník

29. září 2013 v 12:29 | Twotika |  Nadpřirozeno

Upíři


Vlkodlaci


Upíři vs. Vlkodlaci


Tak a poslední rozcestník hotov. Pořád se tu vyznáte? Napište váš názor!

Ostatní - Rozcestník

29. září 2013 v 12:23 | Twotika |  Ostatní

Blbosti


Hudba a hokej


Knihovnička velké (malé) Tw


Poezie mého druhu!


Tak a zase nějaký ten rozcestník :D

Howrse a VSU - Rozcestník

29. září 2013 v 12:06 | Twotika |  Howrse a VSU -> Virtuální Stáj Ufonek

Howrse


Virtuální stáj Ufonek


Tak a další rozcestníky jsou hotové :)


Nový design

29. září 2013 v 11:59 | Twotika |  Ostatní

Nový design je tu! :D

Cesta

26. září 2013 v 20:59 | Twotika |  Depresivní
Vítej u příběhu, který byl sepsaný, když jsem měla špatnou náladu.

Cesta

Já s Elou jsme se chystali jet někam na výlet. ,,Tak kam pojedeme Elo? Já bych jela do Krušných hor a ty?" zeptala jsem se. ,,Miky?! Si se zbláznila? Víš jak nerada chodim po horách, co takhle nikam nejezdit, ale udělat si výlet tady?" navrhla má nejlepší kámoška Ela. ,,Tak jo! Souhlasím!" křikla jsem a začala jsem se smát. Ještě ten den jsme si zabalily batohy, ale ne moc těžký. ,,Tak zítra v osm na nádraží?" zeptala jsem se Ely. ,,Proč na nádraží? Radši na náměstí." odpověděla mi a já jen kývla.

***
Další den jsem ještě pět minut po osmé čekala na Elu. Když ještě po deseti minutách nešla, šla jsem k ní domů. Zazvonila jsem na zvonek a otevřela mi její mamka. ,,Dobrý den paní Dovereuxová, je doma Ela?" zeptala jsem se. ,,Před minutkou odešla, musely jste se minout Miky." řekla mi a já se usmála. ,,Tak děkuju, nashledanou." řekla jsem a odešla. Pak jsem uviděla Elin batoh na odbočce do lesa. Vběhla jsem na cestu a běžela jen rovně. Jenže jsem zjevně udělala chybu. Najednou jsem uviděla na cestě vidět Elinu hlavu. Začala jsem hystericky křičet. ,,Néé, Elo! Tohle mi nedělej! Elo!! Prosím, žij!" křičela jsem a vzlykala. Najednou se něco mihlo ve stínech. Byla tu velká tma. Něco mě začalo tahat za nohy. ,,Áááá!" křičela jsem na lesy jako nějaká hysterická barbie. Po chvíli táhnutí mě to pustilo. Stihla jsem se otočit a spatřit obrovskou obludu, která měla místo nehtů obrovské drápy a zuby velké jako největší žralok. Vrhlo se to na mě. Ječela jsem a už jsem věděla, že tohle bude můj konec. Obluda mi rozdrásala hrdlo a já už se tápěla pryč od lidí. Viděla jsem tunel a na konci tunelu stála Ela.

Neaktivita

26. září 2013 v 20:17 | Twotika |  Blbosti
Prosím vás! Teda jestli to někdo čte!

Omluvte mou neaktivitu, mám své povinnosti, které musím splňovat a tak nemůžu psát a psát. Tak prosím omluvte mě!

Díky vaše Tw.

BÁSEŇ: Boj

22. září 2013 v 18:16 | Twotika |  Poezie mého druhu
Tuto básničku jsem našla na jednom blogu, už nevím adresu a trochu jsem si básničku poopravila po svém... Tak tady je:

Boj
Měsíc je v úplňku,
ulice tichá.
Vlk je ti v patách,
už tě drápama chytá.
Chceš utéct pryč,
ale ty vlčí oči.
Upoutá tě k zemi,
už kousnout tě chce.

Úplněk posvítí,
na tvou holou tvář,
měníš se v obludu,
upír jest z tebe je,
vlk utéct chce.
Nestihne,
chytneš ho a kousneš hned.

Vlk však sílu má,
trhá tvou kůži,
vyjekneš a tím mu dáš prostor,
utíká do dály.
Ty zvedáš se ze země,
vlčí vytí slyšíš.
Utíkáš ulicí,
pak vlčí vytí uslyšíš.
Mailyn den

15. září 2013 v 16:23 | Twotika |  Trochu normální
Příběh, který jsem sepsala asi před rokem.

PRO KOKU a TIKU!!

14. září 2013 v 22:45 | Twotika |  Ostatní

Tady je jedna moc důležitá věc pro moje nejlepší kámošky Koku (Demoniu) a Tiku (kacerkum):

Holky já vás mám hrozně moc ráda. Věřte mi to. I když mám blbou náladu, tak jestli mám být upřímná, tak bych vás za nic nevyměnila.

Pro Koku (Demoniu): Kočinko, i když ti občas závidim, že jsi s mym tátou a bydlíš s nim v jednom domě, tak tě mám hrozně ráda. Někdy jsem na tebe hrozně protivná a zle naladěná, ale prostě se mnou zatřep a zeptaj se mě, co mi je. Poněvadž většinou bude důvod bude stejnej a to bude ten, že ti závidim být s mym tátou a že bych tě nejradši zabila za to jak se chováš. Tohle ti nikdy neřeknu do očí: Nesvěřuju se ti tolik jako Tice, ale mám tě ráda. Ráda bych s váma bydlela, jenže nemůžu mámu opustit a ty víš proč.

Pro Tiku (kacerkum): Tiko, děkuju Ti za to, že jsi mě podpořila do toho, abych se sebou něco udělala a tak píšu tohle, protože to nikdy neřeknu do očí. Víš co jsme si řekly a platí pro Tebe i to co u Koky, protože i na Tebe budu někdy hodně naštvaná, ale neboj se se mnou zatřást a zeptat se mě jestli to není kvůli Tob a jemu. Ne to nebude nikdy pravý důvod. Důvod bude, že se něco stalo minulou noc nebo něco jinýho. Ale víš, že tě mám moc moc ráda.

Holky, v tuhle chvíli jsem vám moc vděčná za to, že ve mě máte důvěru a i když to se mnou máte těžký, zvládáte to. Nejradši bych vás teď obě objala. Děkuju Vám moc holky. Doufám, že budeme napořád BFF! Nechci se s váma pohádat!

Vaše, Twoinka.