ELH: Plzeň vs. Vítkovice, Litvínov vs. Zlín

12. září 2013 v 20:46 | Twotika |  Hokej...
Takže tento zápas, který dávají dnes od 18:20 je to velmi zajímavý zápas.

Plzeň vs. Vítkovice

1. třetina

1. gól v této sezoně, dala strana Plzňe. Martin Straka si připisuje svou první branku pár sekund po základním rozehrání.
2. gól si též připisuje strana Plzně. Tentokrát dal gól Tomáš Sýkora v šesté minutě.
3. gól padl konečně na straně Vítkovic, tento gól střelil hráč Ondřej Roman.

Stav po 1. třetině: 2:1

2.třetina

Ve druhé třetině zatím padl 1 gól a to na straně Plzně. Zasluožil se o to Štěpán Novotný.
Další gól pro Plzeň dal zase Martin Straka.

Stav po druhé třetině: 4:1

3. třetina

V této třetině dali první gól Vítkovice. Zasloužil se o to Michael Vandas.
A Plzeň zase vede o tři góly a zasloužil se o to Radek Duda!
A takhle to je až do konce! Vítězem se stává:

HC Škoda Plzeň!! Gratuluji!

Litvínov vs. Zlín

1. třetina

1. třetina byla v tomto zápasu bez gólu.

Stav po 1. třetině: 0:0

2. třetina

Ve druhé třetině už to vypadalo lépe a to když Robin Hanzl dal první gól za Litvínov ve 24. minutě.
Jenže netrvalo dlouho a Zlín vyrovnal na 1:1. O to se postaral Radim Tesařík ve 39. minutě.

Stav po druhé třetině: 1:1

3. třetina

V této třetina padl první gól na straně Litvínova a Kamil Piroš dovedl Litvínov do vedení.
Jenže netrvalo dlouho a Petr Leška ze Zlína vyrovnal na 2:2. Takhle to bylo do konce třetí třetiny a ani v prodloužení nedal nikdo žádný gól a tudíž proběhli nájezdy.
Honejsek ze Zlína, byl první kdo proměnil nájezdy. A také posledním tudíž vítězem se stal: